Genel Müdürümüz Dr. Fahrettin Poyraz Bölge Birliğimiz Kooperatiflerine Ziyarette Bulundu

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, PTT iş birliği ile başlatılan Tarım Kredi Ortak Kart Projesi’nin ilk uygulaması için geldiği Bölge Birliğimizde bazı kooperatiflerimize ziyaretler gerçekleştirdi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz Trabzon programı kapsamında Trabzon Bölge Birliğimiz faaliyet sahasında bulunan Yomra, Arsin, Araklı ve Of Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret ederek personellerimizle sohbet eden Poyraz, faaliyetler hakkında Bölge Müdürümüz Süleyman Eğilmez’den bilgi alırken çalışmaları da yerinde inceleme fırsatı buldu.

Poyraz daha sonra Tarım Kredi Birlik’in çay paketleme işlerini de yapan Of Özçay Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ait çay işleme tesislerine geçti. Burada tesisin üretim çalışmalarına ilişkin bilgi alan Poyraz, yeni harman çayların işlenme süreçlerini inceledi.

Ziyaretlerde Genel Müdür Poyraz’a, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı, Krediler ve Finansman Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar, Bilgi İşlem Daire Başkanı Ali Akgül, Trabzon Bölge Müdürü Süleyman Eğilmez,Tareks Tohumculuk Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, Merkez Birliği ve Bölge Birliği yetkilileri eşlik etti.

Okunma 26 defa